Winnaars stoepkrijtchallenge

Afgelopen week zijn diverse kinderen in Veenendaal druk bezig geweest om een krijttekening te maken in de straat. De kinderen konden bij de museumbalie gratis een pakje stoepkrijt ophalen, om vervolgens een mooie tekening te maken. Er zijn diverse leuke en originele inzendingen binnen gekomen. Afgelopen woensdag was de prijsuitreiking.

De vriendinnen Nikki en Hannah hadden een mooie thematekening gemaakt. Hiermee hebben zij een ijsbon gewonnen. Lieke en Julian hadden een heel ander soort tekening, zij speelden namelijk zelf een belangrijke rol in de tekening. Alle vier van harte gefeliciteerd!

Helaas is de grote professionele krijttekening, vanwege de slechte weersomstandigheden, tot later in het jaar uitgesteld.

De stoepkrijtchallenge is een onderdeel van Veenendaal Verenigd/t. In de challenge stond Veenendaal en ‘samen’ centraal.

Geef een reactie

Het inschrijven is gelukt!

Er is iets fout gegaan. Probeer het opnieuw.

Veenendaal Verenigd/t gebruikt uw mailadres om u de nieuwsbrief toe te sturen.