Oral History ‘Veense verhalen’

Delen op social media
Share on Facebook
Facebook

Het eerste Oral History project binnen Veenendaal wordt uitgevoerd onder de naam ‘Veense verhalen’. Oral History is het op geschiedkundige verantwoorde wijze interviewen van ooggetuigen. Inwoners van zowel Stichts als Gelders Veenendaal uit de tijd van 1960-1990 zijn geïnterviewd. In deze interviews wordt onder andere aandacht besteed aan de ‘gastarbeiders’ uit die tijd en het unieke, maar verdwijnende ‘Veens dialect’.

Museum Veenendaal voert in samenwerking met Rein Bijkerk, Jaap Pilon, Nadia Aliyat en de Historische Vereniging Oud Veenendaal het project ‘Veense verhalen’ uit.

Door het coronavirus zijn de interviews uitgesteld. We hopen deze alsnog af te kunnen nemen en toe te voegen aan de tentoonstelling van Museum Veenendaal: ‘Van industriedorp naar provinciestad, Veenendaal 1960-2020’.

Het inschrijven is gelukt!

Er is iets fout gegaan. Probeer het opnieuw.

Veenendaal Verenigd/t gebruikt uw mailadres om u de nieuwsbrief toe te sturen.