Over de organisatie

Delen op social media
Share on Facebook
Facebook

Veenendaal Verenigd/t is een initiatief van Museum Veenendaal, na verschillende gesprekken te hebben gevoerd, zijn diverse lokale organisatie aangehaakt. Hierdoor is Veenendaal Verenigd/t echt een project geworden dat door lokale organisaties wordt gedragen.

Theo van Hardeveld is voorzitter van Museum Veenendaal en kartrekker van het project Veenendaal Verenigd/t. Theo is een geboren en getogen Veenendaler, hij heeft Veenendaal vanaf de jaren zestig zien groeien en bloeien.

In overleg met burgemeester Kats en wethouder Lochtenberg is de naam ‘Veenendaal Verenigd/t’ tot stand gekomen. De burgemeester en wethouder zijn ambassadeur van het project.

De organisatie bestaat uit Museum Veenendaal, Historisch Veenendaal Oud Veenendaal (HVOV), De ondernemersvereniging Winkelstad Veenendaal, Gemeente Veenendaal en de Cultuurmakelaar. Daarnaast zijn er een aantal Veenendaalse bedrijven die sponsor zijn van Veenendaal Verenigd/t.

Het inschrijven is gelukt!

Er is iets fout gegaan. Probeer het opnieuw.

Veenendaal Verenigd/t gebruikt uw mailadres om u de nieuwsbrief toe te sturen.