Over Veenendaal Verenigd/t

Delen op social media
Share on Facebook
Facebook

In 2020 is het alweer zestig jaar geleden dat door een gemeentelijke en provinciale grenswijziging Gelders Veenendaal bij Stichts Veenendaal werd gevoegd. Tegelijkertijd werd Veenendaal via ruime grenscorrecties vergroot met grondgebied van de gemeenten Rhenen en Renswoude. Een belangrijke gebeurtenis, die veel voor de verdere ontwikkeling van Veenendaal heeft betekend.

De huidige Veenendalers kennen allemaal een gezamenlijke identiteit. Hierdoor kent Veenendaal inmiddels een rijkgeschakeerde samenleving, die de bevolking van Veenendaal vormt.

Alle bovengenoemde aspecten van Veenendaal Verenigd/t komen in het logo samen. De grens die de scheiding tussen Stichts Veenendaal en Gelders Veenendaal aangaf, de kleuren van Veenendaal die in het logo zijn gebruikt en de slogan grenzeloos verbonden.

Het inschrijven is gelukt!

Er is iets fout gegaan. Probeer het opnieuw.

Veenendaal Verenigd/t gebruikt uw mailadres om u de nieuwsbrief toe te sturen.